Mani Mini Treatment Trio Kit

Zestaw Treatment Trio Kit
ORLY stworzyło nowy zestaw profesjonalnych preparatów, które przedłużają żywotność lakieru nawet do dwóch tygodni. Primetime, Bonder i Polishield to recepta na długotrwały manicure i pedicure.

Primetime- preparat odtłuszczający naturalną płytkę paznokcia. Dzięki unikalnej formułę i zawartości kwasku cytrynowego wyrównuje naturalne ph paznokci, zmniejsza proces keratynizacji oraz fermentu wapnia, który stymuluje zdrowy wzrost paznokci. Wydłuża żywotność nałożonego lakieru.
Bonder- preparat podkładowy do naturalnej płytki paznokci. Ten wyjątkowy podkład dzięki unikalnej "gumowanej" formule przedłuża trwałość lakieru, chroni paznokcie przed przebarwieniami. Daje trwałą ochronę przed odpryskiwaniem i ścieraniem się lakieru.
Polishield- preparat nawierzchniowy. Dzięki polimerowej technologii tworzy ochronną powłokę zabezpieczając lakier przed odpryskiwaniem i ścieraniem, wysuszając wszystkie jego warstwy w kilka minut. Obecność polimerów i blokerów UV chroni lakier przed kruszeniem oraz przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Zastosowanie zestawu krok po kroku:
- przygotuj powierzchnię paznokcia: umyj i wysusz dłonie, oczyść paznokcie za pomocą preparatu Clean Prep by usunąć pozostałości po innych preparatach i przygotować dłonie do higienicznego zabiegu manicure. Rozpyl Clean Prep na wacik oraz na paznokcie i oczyść powierzchnię paznokci.
- zastosuj jedną warstwę preparatu Primetime na czysty i suchy paznokieć i pozostaw do wyschnięcia Ok. 2 sekund preparat wysycha
- nałóż basecoat: Bonder marki ORLY sprawi, że lakier lepiej i na dłuższy okres przylegnie do paznokci. Nałóż Bonder starannie na cały paznokieć, dokładnie pokryj krawędzie i brzegi paznokcia. Warstwę nałóż dosyć cienko i pozostaw do wyschnięcia.
- nałóż dwie warstwy lakieru ORLY; pierwsza warstwa nałożona dosyć cienko powinna
być na tyle rzadka by swobodnie spłynęła po całej powierzchni paznokcia, pamiętając o muśnięciu lakierem wolnego brzegu paznokcia. Pozostaw do wyschnięcia, odczekaj 1min. przed położeniem drugiej warstwy lakieru. Drugą warstwę nałóż delikatnie trzema zdecydowanymi ruchami zaczynając od nasady paznokcie i kierując się do krawędzi. Pozostaw do wyschnięcia(2minuty). - nałóż warstwę ochronną: topcoat Polishield marki ORLY tworzy twardą polimerową powłokę, która chroni lakier przed ścieraniem, wysusza w kilka minut wszystkie warstwy lakieru chroniąc je przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Nałóż jedną warstwę preparatu na cały paznokieć, dokładnie pokrywając krawędzie i pozostaw do wyschnięcia. Polishield wysuszy lakier i nada mu niespotykany połysk .

Zestaw testuję od tygodnia. Po tygodniu lakier nadal pięknie błyszczy, lecz lekko się starł (wykonywałam sporo rzeczy w domu). Dłużej go nie testowałam, gdyż nałożyłam lakier, który do wielu ubrań mi nie pasował, musiałam go zmyć. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać po 2 tygodniach, a więc ciąg dalszy testowania. Wkrótce dopiszę.


Komentarze

 1. Mogłabyś podać cenę tego TRIO ?
  świetny blog :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. wiem, że Mini zestaw czyli ten co ja mam kosztuje 40zł dla pro.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się nad tym zestawem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Magdo bardzo przydatny ten zestaw, ostatnio stosuję go do każdego mani- ułatwia mi życie. teraz posiadam duże buteleczki :))

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak cenowo? Czy duże butelki są w zestawie czy osobno?

  Zapraszam do mnie , niebawem rozdanie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie chcesz może pozbyć się tego zestawu?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. neeeee, już prawie cały zużyty:)
   zostało mi jeszcze troszkę primetime.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics