KOLORY NA LATO - PROMOCJA !

Wy nie wiecie a ja wiem! Ruszyła fajna akcja w sieci sklepów RTV Euro AGD! Wystarczy kupić dowolny depilator marki PHILIPS a w prezencie otrzymacie zestaw lakierów ORLY Color Blast (niedługo dostępne na orlybeauty.pl). 


Do wyboru mamy dwa zestawy po pięć kolorów. Pierwszy z nich nosi nazwę Neonowe lato a w składzie następujące lakiery: Coral Pink Neon, Tangerine Neon, Bright Blue Neon, True Neon Pink, Flourescent Fuchsia Neon. Drugi zestaw Stylowe lato prezentują lakiery o nazwach: Hot Coral Creme, Sheer Peach Creme, Aqua Neon, Cherry Creme, Grape Neon.

Color Blast to nowa linia lakierów o pojemności 15ml, o nieco innych kształtach buteleczek niż nam dotychczas znane.

A tak w skrócie przedstawiają się zasady promocji KOLORY NA LATO:

1. Promocja trwa od dnia 01.07.2014 r. do dnia 28.08.2014 r. Produkty zakupione przed lub po tym terminie nie uczestniczą w Promocji.

2. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów indywidualnych, dokonujących zakupów na potrzeby gospodarstwa domowego.

3. Promocja obejmuje wyłącznie depilatory Philips: HP6522/01, HP6570/00, HP6575/00, HP6577/00 oraz zestaw depilatora z suszarką HP6542/00 - nazywane dalej Produktami Promocyjnymi, zakupione w sklepach sieci RTV EURO AGD (w tym sklepach internetowych www.euro.com.pl oraz www.oleole.pl).

4. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili jej warunki, otrzymają gratis zestaw 5 lakierów do paznokci ORLY® COLOR BLAST. Do wyboru Uczestników pozostają zestawy: „Stylowe Lato” i „Neonowe Lato”. Zestaw lakierów zostanie wysłany do Uczestnika Promocji przesyłką pocztową lub kurierską na wskazany w zgłoszeniu promocyjnym adres w ciągu 30 dni od dnia wpłynięcia prawidłowego zgłoszenia.

5. Warunkiem otrzymania gratisu jest wysłanie, do dnia 05.09.2014 r., kompletnie, prawidłowo i czytelnie wypełnionego zgłoszenia składającego się z formularza uczestnictwa, kopii dowodu zakupu produktu promocyjnego oraz oryginalnego kodu kreskowego EAN (13 cyfr) wyciętego z jego bezpośredniego opakowania. Zgłoszenie należy przesłać pocztą na adres: Kolory na lato, ul. Wolbromska 38, 03-680 Warszawa. O zachowaniu w/w terminu decyduje data stempla pocztowego, przy czym w promocji wezmą jedynie zgłoszenia, które wpłynęły na powyższy adres do dn. 12.09.2014 r.

6. Regulamin Promocji dostępny jest w siedzibie Philips Polska oraz na stronie: www.philips.pl/promocje i pod numerem infolinii 22 397 15 06.

Jeśli macie w planach zakup depilatora marki Philips warto wziąć pod uwagę zakup w 
RTV Euro AGD!

Dajcie znać co sądzicie o promocji! :))))

Jeśli życzycie sobie szczegółowy regulamin wraz z formularzem uczestnictwa mogę przesłać na maila, wystarczy w komentarzu zostawić swój adres e-mail.

pozdrawiam
antii

Komentarze

 1. super promocja. Lecę sprawdzić po ile są te depilatory :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś akurat potrzebuje depilatora to dlaczego nie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :)
   Ja akurat depilator mam więc nie skorzystam, ale promocja fajna.

   Usuń
 3. Super promocja! Szkoda że już mam ten depilator :P Chyba lakiery zakupie osobno :) Dla tych którzy się jeszcze zastanawiają to mogę sama potwierdzić, że depilatory to najlepsza metoda depilacji pod słońcem :) Mieć 3 tygodnie wolnego od depilacji to na prawdę super sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od dawna chciałam sobie kupić depilator, ale jakoś nie mogę się przełamać, boję się bólu i wrastających się włosków. :P

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna promocja ;) ciekawe w jakiej cenie są te depilatory :) koniecznie muszę sprawdzić ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. aż mam ochotę kupić depilator. sama nie używam, ale dla mamy <3 a lakieraski dla mnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo fajna promocja! ja akurat depilator mam, ale jak bym planowała kupić to pewnie by mnie to skusiło :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics