Manixy w kolorze blue 3 in 1

Po tygodniowej nieobecności wracam ponownie! Kolor niebieski odgrywa tu znaczącą rolę, gdyż w tej tonacji wykonane są trzy mani. Tak naprawdę inspiracją był tu lakier Rimmel z serii Salon Pro Britpop oraz folia transferowa. Pierwsza propozycja to nałożony lakier solo w kolorze niebieskim. Zwykły, zwyklasty kremik - fankom niebieskości może spodobać się. Widzę go, jako tło pod marynistyczny wzorek :)


Moją drugą propozycją jest mani z użyciem folii transferowej. W moich skromnych akcesoriach paznokciowych, folia transferowa towarzyszy od roku czasu, lecz dopiero teraz zaczęłam jej używać. Nie zdawałam sobie sprawy, że może dawać taki fajny efekt. To zdobienie niezbyt trwałe, ale za to bardzo efektowne. Folię nabyłam stacjonarnie w sklepie allepaznokcie, mają dobrą i niedrogą folię oraz dużą gamę kolorystyczną. Do wykonania mani z użyciem folii potrzebny nam jest specjalny klej do jej aplikacji. Nie wyszło do końca tak jak bym sobie tego życzyła, ale nakładałam ją po raz pierwszy. Dodam również, że folię można nakładać na lakiery hybrydowe w podobny sposób.


Ostatnią już, trzecią propozycją jest stuningowana folia. Nałożyłam na nią glitter marki OPI Wonderous Star. Inne połączenie tego brokatu możecie zobaczyć tutaj http://ecosmetics.blogspot.com/2014/12/poaczenie-idealne.html 


 Zarówno folię jak i glitter warto utrwalić topem, ja użyłam kultowego produktu marki Orly Glossera! bawiłyście się folią transferową, lubicie ją w zdobieniach?

pozdrawiam
antii

Komentarze

 1. Do Folii transferowej miałam kilka podejść, za każdym razem coś nie wychodziło. I odpuściłam.:P A Twój mani bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tego Rimmelka, jest piękny! Całe mani wyszło świetnie, podoba mi się połączenie folii z OPI.

  OdpowiedzUsuń
 3. z folią wygląda extra a z tym brokatem jeszcze lepiej <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne pomysły na nadanie nowego wyglądu temu lakierowi niebieskiemu ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładnie :) folia i brokat- mega efekt:) niestety z folią mam ciężkie relacje i zapewne nigdy nie osiągnę takiego efektu:) ten niebieski kolor jest przepiękny, ale te lakiery w ogóle się u mnie nie sprawdzają:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Szaleństwo! Świetny efekt z folią :) no i boskie kolory!

  OdpowiedzUsuń
 7. Folia nigdy mi nie wyszła tak, jak Tobie - zawsze gdzieś się nie odbiła i pewnie dlatego to ta wersja najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics