Mistero Milano #9429 Jesienny Poranek #9976 Żelkowa Fantazja

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejne dwie nowości od Mistero Milano. Oczywiście będą to hybrydy bo to właśnie na nie mam ostatnio największe parcie. Jesienny Poranek nie jest nowym kolorem, ale ja na niego choruję już od marca, aż w końcu posiadam go i teraz mam się o wiele lepiej. Moja potrzeba została zaspokojona :))) Jeśli zapoznałyście się z ofertą sklepu internetowego Mistero Milano, to zapewne przekonałyście się jak ogromną gamę kolorystyczną hybryd oferuje nam ta marka. Przechodząc do konkretów, a dokładniej do zdjęć ...


Jesienny Poranek (9429) w końcu do mnie trafił. Powiem szczerze, że trochę obawiałam się tego koloru, gdyż przeglądając zdjęcia w sieci tejże hybrydy, wyglądała ona różnie. Obawiałam się, że będzie wpadała w beż, ale cóż, okazała się być miłym zaskoczeniem, bo właśnie takiego koloru hybrydy długo szukałam! To delikatny nude z nutą brudnego różu, jest boski! Będąc przy nudziakach to mogę śmiało powiedzieć, że w planach mam jeszcze zakup Kwitnącej Magnolii, ale to może już na targach obejrzę, porównam te dwa kolory jak bardzo są do siebie zbliżone , bo tonację prawdopodobnie mają podobną.Żelkowa Fantazja (9976) to neonowo pastelowy odcień zieleni. W tym zestawieniu obie hybrydy całkiem dobrze z sobą współgrają, wyglądają. Chyba będę częściej je ze sobą łączyć. Trochę spokoju, trochę pozytywnej energii, taki właśnie jest ten mani :))

Na paznokcie nałożyłam dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego, w przypadku jesiennego poranka jak i żelkowej fantazji. Nie zauważyłam, żeby hybrydy smużyły (a czytałam takie opinie o nich). Aplikacja przebiegła bezproblemowo. Wystarczy nałożyć cieniutkie warstwy hybrydy by nie rozlewała się po skórkach, a także by lepiej trzymała się itd. Grubość hybrydy jest porównywalna do zwykłego lakieru, a trwałość dużo lepsza. Hybrydę noszę tak do dwóch tygodni, bo dłużej mi się ona nudzi (to i tak długo jak na mnie, chyba że nie mam czasu, wtedy bardzo ciesze się, że dobrze trzyma się i ma się dobrze). Wzorki pochodzą z płytki Uber. Wykonałam je za pomocą niezawodnych lakierów do stempli Mundo de Unas. Całość utrwaliłam top/basa 2 in 1 Mistero Milano, jest błysk i połysk :)


Jesienny Poranek

Żelkowa Fantazja

Base/Top 2 in 1

Koniecznie zobaczcie ich nowe kolory hybryd!
http://www.misteromilano.pl/

pozdrawiam
antii

Komentarze

 1. ślicznie to razem wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne zdobienie, ja to talentu nie mam za grosz do takich rzeczy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealne połączenie kolorystyczne, uwielbiam takie pastelowe mani.

  PS. Tytuły postów w urządzeniach mobilnych są praktycznie niemożliwe do przeczytania :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie wyglądają paznokcie, ale serdeczny i mały, kolorek i kompozycją bardziej mnie zachwyca :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wzorki i cudne kolory.:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics