Mistero Milano #9972 Piaszczyste Bermudy

Dzisiaj zabieram Was na Piaszczyste Bermudy! Brzmi ciekawie, a tak w dosłownym znaczeniu - do obejrzenia partii zdjęć nowej hybrydy o nazwie BERMUDA SABBIOSE czyli Piaszczyste Bermudy. Podoba mi się pomysł, że hybrydy mają nazwy zarówno włoskie jak i polskie, przy okazji można nauczyć się kilku przydatnych (bardziej bądź mniej) słów w tym języku. 


Moja hybryda jest w kolorze różowym, lekko barbi'owym. Można by stwierdzić, że jest pastelowym neonem o wykończeniu kremowym, z piękną taflą połysku (za to uwielbiam hybrydy). Dla upiększenia dodałam białe kropki. 

Spośród wcześniej pokazywanych hybryd (klik i klik) ta aplikowała się najgorzej, gdyż poniekąd robiła smugi. Zamiast dwóch warstw, byłam zmuszona dołożyć kolejną (lecz nie na wszystkich paznokciach). Być może jest to wina koloru, bądź pędzelka.  Podczas nakładania nie kurczyła się, co dla mnie ma ogromne znaczenie!

Hybrydę nosiłam całe dwa tygodnie, jedynie było widać mega duży odrost. Przez ten czas hybryda dobrze trzymała się paznokci i gdyby nie fakt nieestetycznego odrostu mogłabym śmiało chodzić w tej hybrydzie kolejne dni ...


Jak dobrze, że wynaleziono hybrydy .... :))

Piaszczyste Bermudy
http://www.misteromilano.pl/

pozdrawiam
antii

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics