Mistero Milano Cover Lover Base - Sandy Pink

Cześć Kochani! Mój świąteczny manicure zawsze kojarzył się z kolorem winnej, też i krwistej czerwieni, często z dodatkiem szampańskiego brokatu. W tym roku mój manicure wyglądał zupełnie inaczej - w kolorze nude. Postanowiłam trochę odpocząć od koloru i eksperymentów, które od czerwca nieustannie gościły na paznokciach. A teraz chcę pokazać Wam jeden z fajniejszych produktów tego roku, a mianowicie Cover Lover Base w odcieniu  Sandy Pink (art. nr 1114). Jeśli jesteście choć odrobinę w temacie hybryd i ich nowinek, w tym roku marka Mistero Milano wypuściła 4 naturalne odcienie, które łączą w sobie zarówno funkcję bazy jak i koloru, produkt 2 w 1. Tę bazę powinna mieć w swoich zbiorach każda stylistka, też i fanka paznokci.



Kilka lat temu takie odcienie nie wchodziły w grę na moich paznokciach, ale z biegiem lat człowiek do wszystkiego dojrzewa. Teraz mogę rzec, że to jeden z częściej używanych przeze mnie kolorów. Sandy Pink na paznokciach wygląda elegancko, schludnie, delikatnie, świeżo i czysto. Mogłabym dalej wymieniać przymiotniki pasujące do tego koloru/manicuru.

Jakiś czas temu miałam okazję nosić go na żelu, jednak żel był w bardzo podobnych odcieniu, dlatego swatche mogłyby Was zmylić. W dzisiejszym wpisie cover Sandy Pink położony jest na odtłuszczone paznokcie. Na koniec paznokcie pokryłam bazą/top 2 w 1 do lakierów hybrydowych. Manicure gotowy!

Baza ma idealną formułę, gęstą konsystencję oraz jest bardzo dobrze napigmentowana. Na moich paznokciach są dwie cienkie warstwy. Pędzelkiem bardzo dobrze manewruje się wokół skórek, można nim wykonać szybki i prosty manicure.


Co wyróżnia Cover Lover Base:

wykonasz ekspresowy hybrydowy manicure w pięknym naturalnym odcieniu,

wykonasz szybką stylizację french lub baby boomer (poziom krycia wynosi 90%),

zwiększy krycie jasnych oraz pastelowych lakierów kolorowych,

wyrównasz, zrekonstruujesz oraz nadbudujesz powierzchnię kłopotliwej / uszkodzonej płytki,

delikatnie przedłużysz płytkę (max. 2 mm),

4 piękne, naturalne odcienie.



Cover Lover Base to zdecydowanie produkt roku! Oprócz Sandy Pink, w ofercie sklepu Mistero Milano są jeszcze 3 odcienie: (art. 1111) Beige Pink, (art. 1112) Light Pink, (art. 1113) Pink.

Dajcie znać co sądzicie o takim szybkim i prostym rozwiązaniu?
Czy może jesteście jednak wierne bezbarwnej bazie ;)

 Instagram  @antii_ecosmetics

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics