IBRA | Zestaw pędzli Fresh do makijażu | Informacja o promocji

Dobry wieczór w poniedziałkowy wieczór! Dzisiaj swój czas poświęcę przygotowaniu wpisu o pędzlach IBRA z limitowanej kolekcji Fresh. Moje pierwsze pędzle zakupiłam z 15 lat temu. Pod koniec ubiegłego roku zaczęłam powoli je wymieniać na nowsze modele. Mój wybór padł m.in. na markę IBRA (zakupiłam pędzle również innych firm). Zaraz Wam wszystko pokażę. 


W skład zestawu Fresh wchodzi dziewięć najbardziej potrzebnych pędzli do wykonania makijażu. Pędzle wykonane są z białego, syntetycznego włosia, bardzo miękkie i przyjemne w kontakcie ze skórą. Świetnie skomponowane metalowe błyszczące skuwki w kolorze rose gold i pomarańczowe trzonki dodadzą świeżości i energii w codziennym makijażu. 

Każdy pędzel ma swoją numerację, a o przeznaczeniu każdego pędzle przeczytacie poniżej. Zestaw pędzli Fresh dedykowany jest profesjonalistą oraz osobom, które zaczynają swoją przygodę z makijażem. Oryginalności pędzlom nadają skuwki w modnym kolorze rose gold w połączeniu z pomarańczowymi, lakierowanymi trzonkami. 

Pędzel Fresh  F01

Pędzel do malowania ust ułatwi aplikację płynnych i kremowych pomadek. Wykonany jest z syntetycznego włosia o dużej sprężystości, co pozwala na szybką, a zarazem, równomierną i precyzyjną aplikację kosmetyku. Włosie pędzla nie wchłania produktów dzięki czemu pędzel jest łatwy  w utrzymaniu czystości. Skuwka pędzla jest okrągła w modnym kolorze rose gold. 
Pędzel Fresh 02

Pędzel do modelowania brwi i rysowania kresek . Włosie syntetyczne, bardzo elastyczne, odpowiednio giętkie, ścięte po skosi, umieszczone w lekko spłaszczonej skuwce. Pędzel Fresh 03

Pędzel do nakładania i lekkiego rozcierania cieni na górnej jak i dolnej powiece. Włosie syntetyczne ułożone płasko, ścięte na półokrągło.
Pędzel Fresh 04

Pędzel do blendowania cieni na powiece. Włosie długie, bardzo miękkie, syntetyczne wyprofilowane tak, aby szybko stworzyć perfekcyjną mgiełkę i zatrzeć wszelkie granice między kolorami. 
Pędzel Fresh 05

Duży, bazowy pędzel do cieni. Dokładnie wyprofilowany aby malowanie całej powieki było łatwe i szybkie, a nakładany cień rozprowadzał się równomiernie. Pędzel Fresh 06

Płaski pędzelek typu wachlarzyk. Włosie długie, wycieniowane na półokrągło. Świetnie sprawdza się do aplikowania rozświetlaczy lub delikatnego muśnięcia różem.
Pędzel Fresh 07

Pędzel do aplikacji różu, bronzera lub rozświetlacza. Włosie lekko ścięte skośnie. Pędzel Fresh 08

Pędzel sprawdzi się idealnie do konturowania kształtu twarzy. Nadaje się zarówno do bronzera, różu jak i rozświetlacza. Pędzel Fresh 09

Pędzel przeznaczony do aplikacji pudrów sypkich i prasowanych, mineralnych i brązujących. Delikatnie spłaszczony.Pędzle są wykonane porządnie, mają ładny design. Zestaw pędzli użytkuję od listopada i jestem z niego naprawdę zadowolona, nic się z nimi nie dzieje. Pamiętajcie żeby o nie w sposób szczególny dbać to posłużą na dłużej, mam tu na myśli odpowiedni sposób mycia. Aktualnie możecie zakupić zestaw w cenie promocyjnej 25% taniej (aktualna cena to 71,25 zł zaś wcześniejsza przed promocją 95 zł) - tylko do 5 września 2021 roku (INFORMACJA KLIK KLIK). Przy zakupie zestawu dodatkowo dostaniecie czarny woreczek do przechowywania pędzelków. 

Dodam jeszcze, że pędzle można zakupić pojedynczo. 

Znacie markę IBRA?
Instagram  @antii_ecosmetics

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics