Pamiątka z Rodos czyli DL Dorothy L - swatche

Jeśli śledzicie mój blog to wiecie, że jakiś czas temu będąc na wakacjach przywiozłam kilka pamiątek z Grecji między innymi lakiery do paznokci (jeśli ktoś nie widział zapraszam na hal grecko turecki TU). Marka kosmetyczna DL Dorothy L jest mi nieznana i powiem szczerze, że nigdy o niej nie słyszałam. Lakiery bardzo kusiły swą kolorystyką i zakupiłam na próbę trzy lakiery z tej serii. Przeuroczy fiolet musiał być mój!


Jak już wspomniałam, gama lakierów DL Dorothy L jest niezwykle bogata. Możemy znaleźć przeróżne kolory. Pastelowe, neonowe po prostu jest w czym wybierać. Nie mogłam się zdecydować na jeden dlatego wzięłam trzy fioletowy, błękitny i zielony (neonowy). Wracając do fioletowego lakier ma dwojakie wykończenie żelkowo - kremowe. Nakłada się bardzo dobrze i kryje przy dwóch warstwach.


Lakier ma niezwykle dobrą przyczepność, jego trwałość to trzy, cztery dni. O odpryskach nie ma mowy. Dłużej nie testowałam bo jak wiecie lubię zmieniać często kolory na paznokciach ^^


Kupowanie takich pamiątek sprawia mi niezwykłą radość. Gdybym wiedziała, że lakiery tak dobrze spiszą się na pewno przywiozłabym ich więcej, tym bardziej że w Polsce ich nie widziałam.


Pozdrawiam
antii

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics