Warsztaty Indigo Nails Łódź

Poniedziałek 16 maja br. okazał się być dobrym dniem a także początkiem tygodnia. Szybki telefon do pracy, dzień na żądanie i biegnę na Warsztaty z manicure hybrydowego do Głównej Siedziby - Showroomu Indigo Nails, który mieści się w Łodzi przy ulicy Żeligowskiego 3/5. Miejsce na mapie Łodzi dobrze mi znane, gdyż zdarzyło mi się tam robić zakupy.Warsztaty poprowadziła Klaudia Demkiewicz - Instruktor marki Indigo Nails. Zaraz po wejściu do siedziby, każdy z uczestników spotkania został miło przyjęty przez pracowników Indigo oraz został poproszony o zajęcie stanowiska pracy. To była również pierwsza okazja poznania łódzkich blogerek! Nie sądziłam, że jest nas tyle !


Stoły pięknie zastawione lakierami hybrydowymi oraz niezbędnymi rzeczami do wykonania. Przygotowano również dla nas wszelkie dostępne pyłki, folie co wywołało na mojej twarzy podwójną radość. Wyposażono nas również w lampy led, wysterylizowane narzędzia oraz niezbędną książeczkę, która zawiera wszystkie opisane produkty Indigo. Wszystko w jednym miejscu co mogłam przetestować. Lepszego poniedziałku nie mogłam sobie zaplanować.Klaudia Demkiewicz - instruktorka naszej grupy, w pierwszej kolejności poprosiła nas o przedstawienie się, a także poprosiła aby każda z dziewczyn opowiedziała o przygodzie z lakierami hybrydowymi. Takie szybkie rozeznanie, kto robił hybrydy a kto nie ... I tak zaczęłyśmy od początku, co w sumie ucieszyło mnie, gdyż od strony hybryd nie znałam marki Indigo. Jak wiecie nie raz zakładałam hybrydy i wcale nie czuję się, że ich nie potrafię, ale każda firma ma podobne lecz nieco zróżnicowane produkty. Fajnie było sobie uporządkować wiedzę na ten temat. Dlatego też dokładnie zostały omówione wszystkie produkty do wykonania manicure hybrdyowego, a ja mogłam sobie z tego wykładu zrobić notatki. 

Następnie przystąpiłyśmy do działania! Raz, dwa, trzy wzorniki zostały zmatowione i przystąpiłyśmy do malowania hybrydami, a także do ich zdobienia. 

Moją uwagę przykuły głównie soczyste, odważne kolory w związku ze zbliżającym się latem. Na palcu wylądował Yyyyy nie pamiętam co to za kolor ale neonowy pomarańczowy, prawda, że piękny? Przetestowałam również produkt taki jak Sugar Effect oraz Paint Gel - dzięki, którym można zdziałać istne cuda.Każdy krok zdobienia Instruktor tłumaczyła i pokazywała na swoim wzorniku. Następnie my miałyśmy zadanie odtworzyć na swoim kółeczku. Klaudia obserwowała swoim magicznym okiem jak wykonujemy. Jeśli ktoś miał problem służyła pomocną. 

Może to nic takiego, ale wspomnę, że Indigo przygotowało dla nas również poczęstunek - obiad. Każda z nas mogła zamówić sobie to na co miała ochotę. Ugoszczone zostałyśmy przemiło.Choć sporo rzeczy zaciekawiło mnie, to jednak na mojej liście must have jest przenośna frezarka! Choć kosztuje miliony, to jednak może zdecyduję się w niedalekiej przyszłości chociaż na stacjonarną firmy Indigo.


Co tak na prawdę dały mi warsztaty z manicure hybrydowego marki Indigo Nails? 
Przede wszystkim poznałam produkty marki Indigo, które zapewne nigdy nie miałabym możliwości przetestować. Nadal nie mogę uwierzyć, że Indigo ma dostęp do tak szerokiego wachlarza gamy kolorystycznej, a także, że ich hybrydy utwardzają się w lampie led zaledwie 5s! Nie możliwe, a jednak! To jednak skraca czas pracy. Hybrydy są mocno napigmentowane, nie rozlewają się i są na prawdę jakościowo bardzo dobre, a top coaty zapewniają wysoki połysk! Stoisko na targach Beauty Forum mówi samo za siebie. Na otwarciu już dopchać się nie można ;))) Wybór base oraz top coatów jest ogromny, produkty przystosowane nawet do najbardziej wymagającej płytki. Do tego wszelkie ozdoby! Nie kojarzę, żeby jakaś firma miała piękniejsze, choć konkurencja rośnie to myślę, że Indigo może czuć się bezpieczne. Odświeżyłam i uporządkowałam sobie wiedzę, między innymi jak prawidłowo przygotować płytkę paznokcia, a także jak ściągnąć hybrydę bez uszkodzenia paznokci. Polecam Wszystkim takie warsztaty! Sama bardzo bym chciała nauczyć się pod okiem profesjonalistów- instruktorów Indigo Nails przedłużania paznokci metodą żelową - może kiedyś? Na koniec każda z uczestniczek otrzymała certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenie z manicure hybrydowego. To już mój kolejny certyfikat do kolekcji <3 Dziękuję firmie Indigo Nails za miło spędzony czas. Mam nadzieję, że do następnego! 

ps. zdjęcia niestety kiepskiej jakości, gdyż nie zabrałam aparatu, wolałam potestować produkty indigo^^

Komentarze

 1. Widzę, że miło spędziłaś czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak bardzo żałuję że nie mogłam wtedy być :( Niestety u mnie wtedy w pracy nie miałam jak wziąć wolnego ;( Ech...

  OdpowiedzUsuń
 3. ja uwielbiam wszystkie szkolenia! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja przez chorobę Bartka musiałam odwołać swoje, żałuję do dziś :((

  OdpowiedzUsuń
 5. z chęcią bym poszła na takie warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym uczestniczyć w takich warsztatach :) + obserwuje

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics