B. Loves Plates BLP10 - B. a Snow Bride - lakier do stemplowania - moje pierwsze wrażenia

Hej hej, dawno mnie tu nie było! Dzisiaj z nieoczekiwanie przyszła do mnie przesyłka od ... uwaga B. Loves Plates! Widziałam, że Ania stworzyła nowy lakier do stemplowania, ale nie sądziłam, że właśnie dzisiaj będę mogła nosić go na swoich paznokciach. Niezłe czary mary, prawda? Tak właśnie właścicielka B. Love Plates potrafi zaskakiwać, pocichutku i z nienacka! Tak jak już zdążyłyście zobaczyć, Ania wraz z Jasiem z okazji swojego zimowego ślubu, który odbył się w dniu 18 stycznia br. wypuściła specjalny lakier BLP 10 B. a Snow Bride. Lakier w pełni oddaje klimat jaki panował na uroczystości i stanowi pamiątkę Państwa Młodych. Musiało być pięknie, klimatycznie i bajecznie! Grzechem by było nie spróbować nowości B. a Snow Bride! 

Jak opisują małżonkowie lakier BLP10 - B. a Snow Bride " to jaśniutki, delikatny błękit z przepięknie błyszczącym shimmerem niczym świeżo napadany śnieg mieniący się w promieniach słońca " .❄️ 💙

Bardzo trafny opis, sama więcej już dodawać nie muszę :)

Lakier ma odpowiednią gęstość, która idealnie nadaje się do stemplowania (na zdjęciu jest tylko jeden wzór, ale uwierzcie mi, próbowałam innych wzorków też i lakier ma duży potencjał). Pojemność lakieru jest całkiem spora bo aż 10 ml, za którą zapłacimy 19,90 zł. 

Ja akurat na szybciocha zdecydowałam się na białą bazę, ale wiem, że fajnie będzie wyglądać z innymi kolorami. Dajcie znać z jakimi najchętniej byście wypróbowały?

Do przesyłki dołączony był liścik personalizowany, który zachowam dla siebie, na pamiątkę <3

Tak dla odmiany, nie wybrałam płytki śnieżynkowej, a wręcz przeciwnie płytkę specjalną, bliską Ani sercu B. 00 rainbow and unicorns. Chociaż tak myślę, że każda jej płytka jest wyjątkowa i w każdym calu dopracowana.


Jeszcze raz, Gratulacje dla Pary Młodej <3

Oczywiście lakier możecie już kupić u Ani i Jasia w sklepie blovesplates.com

 Instagram  @antii_ecosmetics

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics