Orly Kolekcja Metropolis

Hej! Listopad to miesiąc, w którym premierę ma kolekcja zimowo - świąteczna marki ORLY. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam świąteczne kolekcje, a z marką ORLY znam się już ponad 10 lat! Kiedy to zleciało? Sama nie wiem, ale kocham te lakiery tak samo jak te kilka lat temu ... Zatem zapraszam Was na przegląd świątecznej kolekcji METROPOLIS, która powiem krótko - skradła moje serce <3 OPULENT OBSESSION 2000063 - bordo, czasami wpada nawet w brąz, ładnie błyszczy i wspaniale się nakłada. To jeden z moich faworytów. Może to nie czerwień ale to klasyczny lakier, który zapewne zagości na moich  paznokciach podczas. Na paznokciach 2 warstwy. W pracy zrobił furrorę, myśląc że to lakier hybrydowy, więc pomyślcie sobie, że ten błysk istnieje naprawdę, nie tylko na załączonych zdjęciach ;)


INEXHASTIBLE CHARM 2000064 - glitter, z większymi i mniejszymi drobinkami, płatkami. Najlepiej wygląda na bazie, gdyż nałożony solo nie robi takiego wrażenia. Chyba, że nałożycie więcej warstw, wtedy płatki scalą się ze sobą. W tym przypadku położyłam na lakier Infinite Allure - na to warstwa IC. Jak widzicie całość wyschła na delikatną satynę, ale jak kto woli można dołożyć warstwę topu, w zależności od preferencji. 


UNTOUCHABLE 2000065 - kolejny glitter, tym bardziej w kolorze złota. I podobnie jak poprzedni, ładniej prezentuje się nałożony na bazę. W tym zestawieniu, położyłam go na lakier Opulent Obsession. 


NOUVEU RICHE 2000066 - to chyba największy hit tej kolekcji. Duochrom. Kolor od limonkowej po ciemną zieleń. Jest przepiękny! Tworzy niesamowity look. Jedyny problem to zmywanie, gdyż drobinki przemieszczają się po całych dłoniach. To zdecydowanie must have! Na paznokciach 2 warstwy.


INFINITE ALLURE 2000067 - szary mettalic, bardzo dobrze się nakłada, jednakże kolorystycznie nie zrobił na mnie większego wrażenia. Na paznokciach 2 warstwy. 


IN THE MOONLIGHT 2000068 - w bazie zanurzony jest brokat, bardzo połyskujący. Całość tworzy zgrany duet, mi się podoba! Wygląda nie banalnie. Na paznokciach 2 warstwy.


I to by było na tyle, 
a Wam jak podoba się kolekcja?

Moi faworycie to cała kolekcja Metropolis, ale tacy naj naj to: Opulent Obsession, Nouve Riche i In The Moonlight <3

 Instagram  @antii_ecosmetics

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics