Glam Shop | Podkład Glam Klasyk Oliwka | porównanie do Revlon Color Stay 150 Buff

Cześć! W ubiegłym roku polska marka Glam Shop wypuściła na rynek nowości bez liku (chociaż nie ma miesiąca, żeby coś nowego się nie pojawiło *_*), między innymi podkłady. Kiedy zobaczyłam podkład w odcieniu Oliwka - zapragnęłam mieć, bo to odcień idealny do mojej skóry, a nawet powiedziałabym moja druga skóra. Zatem zabrałam się za testy! Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się to serdecznie zapraszam do dalszej części wpisu. Podkład "Klasyk" - to podkład o naturalnym wykończeniu. W zależności od użytego pudru, można uzyskać efekt pełnego matu, satyny lub rozświetlenia. Krycie od średniego do pełnego. Bardzo łatwa aplikacja, pozwalająca budować krycie, kolejnymi warstwa - miejscowo lub na całej twarzy. Podkład świetnie wyrównuje strukturę skóry, sprawiając, że wygląda na gładszą. Podkład lekko zastyga przez co jest wyjątkowo trwały. Zalecany jest nakładać gąbką Glam Sponge lub pędzlem do podkładu GlamBush.


Podkład mieści się w plastikowej buteleczce o pojemności 30 ml, do której dołączona jest pompka i kosztuje 49 zł. Na zdjęciach prezentuje się całkiem zacnie, ale to zwykła, bardzo prosta buteleczka. W ofercie znajdziemy 4 odcienie, ja posiadam odcień Oliwka 1 - to jasny, lekko oliwkowy odcień. Kolorem przypomina kolor  Revlon Color Stay 150 Buff,. Zerknijcie. Duża kropa na górze do Oliwka, niżej 150 Buff.


Konsystencja podkładu nie jest lejąca, ale bardziej w kierunku gęstej, przez co topornie aplikuje się na twarzy. Mimo, że spryskałam pędzel mgiełką, trzeba było szybko pracować bo podkład zastyga. Ciężko było budować krycie z uwagi na konsystencję podkładu. Nie podkreśla suchych skórek. Mimo trudności w aplikowaniu, korzystnie wygląda na twarzy. 

Porównując Oliwkę do Revlon Color Stay 150 Buff muszę stwierdzić, że nie widzę różnicy w odcieniu. Oliwka ciemnieje na twarzy, czego nie zauważyłam w przypadku podkładu Revlon. Następnie, Revlon znacznie lepiej i wygodniej aplikuje się, jest bardziej plastyczny. Następną kwestią jest cena, Revlon lepiej wypada cenowo, bo możemy kupić w drogerii internetowej już od 20 zł. Niestety podkład Oliwka nie porwał mnie zupełnie, ma więcej minusów niż plusów. 

Macie podkład z Glam Shop?
Jak wrażenia?
Instagram  @antii_ecosmetics

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics