Reklama

Mam na imię Gosia. Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Z zawodu jestem pedagogiem. Mój blog powstał w 2010 roku z miłości do kosmetyków. Sukcesywnie prowadzę go do dziś. Uwielbiam nowości kosmetyczne, podróże, a do tego lubię fotografować. Jak każda kobieta kocham biżuterię! To sprawia, że jestem szczęśliwa. Mój blog dopełnia kanał na Instagramie @antii_ecosmetics , na który zapraszam. Na InstaStory często pokazuję rzeczy, których nie zobaczycie na blogu czy IG.

Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie i tego samego oczekuję od firm. Każdy wpis przedstawia moją subiektywną opinię, opatrzony jest zdjęciami. Tekst jest konkretny i przemyślany.

Zapraszam firmy kosmetyczne i nie tylko do współpracy. Rozważę każdą tematykę, w zależności co mnie w danym momencie zainteresuje. Każdy projekt rozpatruję i omawiam indywidualnie. 


Masz pomysł napisz!


kontakt: ecosmeticsy@o2.pl

Preferowane formy współpracy:

- testy i recenzje
- posty sponsorowane w social mediach (blog, fb, instagram)
- konkursy
- fotorelacje
- banery reklamowe
- zdjęcia (fotografia produktowa)

Barterowi nie mówię nie! :)

Współpracuje/współpracowałam z:
Orlybeauty, Jessica Cosmetics, Colour Alike,  Born Pretty Store, B. Loves Plates, Flormar, Mariza, Mollon PRO, Pierre Rene, MIYO, Semilac, Mistero Milano, Indigo, Evo Nails, Evree, NCLA, Senelle Cosmetics, Shiny Box, Bionigree, Ladymakeup.pl, Belcore Glam Plates, Dax Cosmetics, ekodrogeria.pl, Artistic, Sophin, Golden Rose, Purles, NowBrow, OPI, China Glaze. 
BLOG DESIGN BY Antiii