ORLY, Magnetic FX, Opposites Attract - swatche, swatches

W ramach dzisiejszego relaksu, odprężenia pomalowałam paznokcie nowym lakierem z najnowszej kolekcji ORLY - Magnetic FX. Jako pierwszy postanowiłam wypróbować Opposites Attract. Do lakieru został dołączony magnes, za pomocą którego można tworzyć wzorki. Są to dwa wygięte w przeciwne strony 'łuki'. 


Lakier z daleka wygląda na granatowo-niebieski z domieszką fioletu, w przybliżeniu ma bazę granatową z pięknym shimmerem różowym, fioletowym i szarym. Całkiem ciekawy kolor.Konsystencja lakieru jest lekko gęstawa, ale lakier i tak szybko wysycha. Należy nałożyć jedną warstwę, gdyż świetnie kryję.


Jak to działa, jak powstają wzorki?
Pomalowałam paznokcie bazą Orly - Bonder. Następnie nałożyłam jedną warstwę lakieru do paznokci Opposites Attract. Zaznaczam, że lakier idealnie kryje po nałożeniu jednej warstwy! Gdy lakier jest mokry przykładam paznokieć do magnesu dołączonego do lakieru. Przy magnesie znajduje się mini podpórka na paznokieć, przy czym jest nam wygodnie i dłoń się nie trzęsie. Paznokieć trzymam około pół minuty i powstaje wzorek. Czynność należy powtórzyć do każdego z osobna paznokcia. Proponuję najpierw pomalować jeden paznokieć i przyłączyć do magnesu, następnie kolejny paznokieć pomalować i przyłożyćdo magnesu itd. Tak by lakier nie wysechł przed dołączeniem do magnesu.Lakiery z kolekcji Orly Magnetic FX dostępne na www.orlybeauty.pl

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :-)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics