Colour Alike & B. Loves Plates - Spring Break - 30 B. a Lemonade

Wspominając wiosenną kolekcję Colour Alike & B. Love Plates Sprink Break chciałabym pokazać Wam ostatni lakier z tejże serii 30 B. a Lemonade. Najprawdopodobniej zdjęcia lemoniady zawieruszyły się gdzieś na dysku, dlatego pokazuję nieco z dużym opóźnieniem, ale oczywiście wszystko musi się pojawić na blogu. Uwielbiam kolekcję pastelowych lakierów do stempli, jest taka urocza i bardzo subtelna, taka też jest Lemoniada! Rozbielony żółty niczym słońce na bezchmurnym niebie ... Takie właśnie jest to zdobienie! Dodam jeszcze, że moim lakierem bazowym jest przepiękny kobalt od Kiko Milano, który nie tak dawno pokazywałam we wcześniejszym wpisie, o tu. A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć!


Ciekawa jestem czy pamiętacie, z której płytki B. Love Plates pochodzi powyższy wzór? Jeśli nie, to przypomnę, że jest to wzór z trzeciej płytki Ani, czyli B.03 mind blown, którą zresztą bardzo lubię. Z tą płytką można dostać prawdziwego oczopląsu, oczywiście bardzo pozytywnego. 

Jak widzicie lakier odbił się rewelacyjnie, zresztą jak każdy lakier z kolekcji Spring Break! Jeśli jeszcze nie macie tych kolorków to zachęcam do posiadania. Prawdziwe, urocze cuda!

 

 Zajrzyjcie na aukcje allegro B. Loves Plates i na colorowo.pl 

♡♡♡
 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics