Colour Alike Neon goes Plastic - Purple Twist

Trochę niechronologicznie ale muszę wrócić do letniej kolekcji Colour Alike Neon goes Plastic, ponieważ mam Wam do pokazania jeszcze jeden lakier z tej serii, o którym nie wspomniałam w tym poście. Zadziało się to tak, że Purple Twist dołączył kilka dni później po otrzymaniu pozostałych lakierów. W sumie to się nawet ucieszyłam, że do kolekcji neonów dołączył fioletowo-różowy lakier bo jest bardzo ładny. 


Trudno określić jaki to właściwie kolor, gdyż jest w nim sporo fioletu, ale też różowych tonów, krótko mówiąc kolor niejednoznaczny, ale bardzo ciekawy. Choć starałam się, by kolor na zdjęciach wyszedł idealnie jak w buteleczce, to muszę stwierdzić, że jest podobny, ale na żywo o nieco ciekawszy. Tak to już jest, że tego typu kolory nie chcą się fotografować. Dla jednych kolor Purple Twist będzie bardziej wakacyjny, ale uważam, że świetnie wkomponuję się również w okres jesienny.
Lakier nakłada się bardzo przyjemnie. Na upartego wystarczy jedna warstwa do pełnego krycia, ja tradycyjnie nałożyłam dwie. Jak widzicie kolor ten ma wykończenie satynowe, ale zawsze można go nabłyszczyć top coatem. Tradycyjnie odsyłam Was do linków poniżej

Komentarze

 1. Świetny kolor, chociaż to satynowe wykończenie trochę mi przeszkadza. Definitywnie ja bym go potraktowała lakierem nabłyszczającym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładny! czym robisz takie piękne zdjęcia? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten kolor jest przepiękny

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe wykończenie, dawno nie widziałam satynowych lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kolor nie mój, ale satynowe wykończenie bardzo lubię!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics