Evonails - 114 Sensual

Sensual to pierwszy lakier firmy Evonails jaki chciałabym Wam zaprezentować. To także pierwsza buteleczka od której zaczęłam testowanie lakierów tejże firmy. Na stronie internetowej kolor ten określony został jako czerwony, co prawda dużo w nim nut czerwonego ale kolorem przewodnim jest tu zdecydowanie pomarańcz. Na upalne lato będzie jak znalazł. Same zobaczcie jak się prezentuje... 
Dajcie też znać czy znacie tę firmę i jak Wam się podoba lakier z poniższych zdjęć.A jeśli nie widzieliście pozostałych produktów Evonails to odsyłam do wczorajszego wpisu klik-klik.


Lakiery Evonails są mało znane w blogosferze. Mam nadzieję, że dzięki tym wpisom przybliżę Wam nieco ich lakiery bo są godne uwagi. A gama kolorystyczna jest na prawdę bogata, jest w czym wybierać, aż mam ochotę na inne kolory! :)

Jeśli chodzi o sprawy techniczne to wyjątkowo (inne wymagają dwóch warstw) lakier o nr 114 Sensual kryje przy trzech warstwach. Daje szkliste, wręcz mokre wykończenie. Na paznokciach taki efekt wygląda dobrze i korzystnie. Wysycha bardzo szybko, podobnie jak inne lakiery typu OPI, Orly czy Colour Alike. Pędzelek jest płaski, wygodny w użyciu. Koszt buteleczki o pojemności 15 ml to 14,99 zł.

Klasyczne lakiery Evonails dostępne są w szerokim wachlarzu najmodniejszych kolorów - łatwa aplikacja oraz wysoka trwałość spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających stylistów i kosmetyczek.


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics