Sophin Vinyl 370 Avant

Wspomniałam Wam już, że wpadłam w szał lakierów w kolorze niebiesko - granatowych. Firma Sophin oferuje szeroką gamę tej kolorystyki, która przypadła mi do gustu. Wybierając kolory trudno było mi się zdecydować na konkretne odcienie, gdyż o dziwo, w oko wpadło mi kilka a nawet kilkanaście sztuk. Jednym z moich must have był i jest 366 Mysterious Midnight (i jeszcze jeden, ale zostawiłam go jako wisienkę na torcie, wiecie już o którym mówię?). I właśnie takim cudem trafiłam na przepiękny, gwieździsty granat z kolekcji LUXURE&STYLE - 370 AVANT. 


W ciemnej bazie zatopione są migoczące iskierki! Producent opisuje kolor jako lakier o głębokim ciemnogranatowym odcieniu z rozproszonym holograficznym shimmerem. Od razu powiem, że zdjęcia nie oddają 100% uroku tego lakieru! Możecie się domyślać, że kolor jest piękny i niesamowity. Buteleczka 370 AVANT świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjście jak i na co dzień jako akcent biżuteryjny. Aplikacja lakieru nie wymaga wielkiej wprawy, nakłada się na prawdę bardzo przyjemnie.

Lakiery są najwyższej jakości, produkowane zgodnie z zasadą BIG 5 FREE tzn. bez: ftalanów, formaldehydów, kamfory, toluenu i parabenów. Są to produkty w pełni profesjonalne.


 Polubiłam się z lakierami Sophin, a WY?
Lakiery dostępne u dystrybutora marki www.sklep.sophin-cosmetics.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics