Colour Alike Simply the Best cz.1

Dobry wieczór! Długo myślałam w jakiej formie pokazać Wam kolory lakierów z kolekcji Simply the Best. Jednak stwierdziłam, że lakiery są tak obłędne, że chciałabym przyjrzeć im się bliżej, przy większej ilości zdjęć. Stąd plan jest taki, że będę pokazywać po dwa kolory. Dzisiaj zacznę od lakierów: Don't be jealous i Kind of blue, kind of green654 Don't be jealous - wojskowa, zgniła zieleń, khaki o wykończeniu ultra holo. Obłędny! Zu-maluje zawsze takie kolory będą mi się z Tobą kojarzyć :) Od ubiegłej jesieni, takie kolory często goszczą na moich paznokciach, a także w ubiorze. Polubiłam ten kolor! Kryje przy 2 warstwach. Lakier tworzy błyszczącą taflę. Jest obłędny co Wam będę mówić :)
653 Kind of blue, kind of green - głębiki turkus o wykończeniu ultra holo. Kryje przy 2 cienkich warstwach, na upartego jedna też wystarczy. Mokra tafla połysku również towarzyszy temu lakierowi.Często dostaję pytanie czy mogłabym go porównać do lakieru 640 Soul Bossa z letniej kolekcji I Love Bossa. Wyjaśniam ... :) Soul Bossa to też turkus, ale dużo jaśniejszy, delikatniejszy, natomiast Kind of blue, kind of green to intensywny, głęboki odcień turkusu. Już przy pierwszej warstwie widać ogromną różnicę. Gdybym miała wybrać spośród tych dwóch turkusów to zdecydowanie wybrałabym opcję z tej kolekcji, ale to nie oznacza, że tamten jest brzydszy, jest po prostu bardziej light.


od lewej: kind of blue, kind of green → soul bossa Który z lakierów podoba Wam się bardziej?Komentarze

 1. no widzisz! zgniła zieleń jest super :D a ta na pewno! jest piękna. i cieszę się, że Ci się z nią kojarzę :D
  z resztą ten turkus też jest świetny. te dwa lakiery podobają mi się najbardziej z całej tej nowej kolekcji. choć i tak wiadomo - zieleń jest numerem jeden ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja mimo, że nie przepadam za zielonymi lakierami, to ten ubóstwiam :) zieleń, turkus i czerwień to moi ulubieńcy, chociaż cała kolekcja mi się bardzo podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zieleń to hit hitów tej kolekcji! Choć tak na prawdę podobają mi się wszystkie 😁

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc to nie potrafię zdecydować który z nich podoba mi się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie mi się podobają, ale turkus chyba najwięcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ob cudne, mnie tylko interesuje czy przy zmywaniu zieleń nie barwi skórek i paznokci. Ja z zielonym kolorem mam niemiłe wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ech, zielony i niebieski - akurat nie moje kolory. ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zawsze mówiłąm że zielony lakier na paznokciach nie wygląda dobrze, ale teraz mamy takie piękne odcienie zieleni że zmieniłam zdanie:):)

  OdpowiedzUsuń
 9. 653 Kind of blue, kind of green jest obłędny i chcę go!!! :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics