Colour Alike Sweet September Collection Autumn 2017 - 65 Blush Pink, 66 Purple Plum, 67 Atlantic Blue, 68 Golden Lime, 71 Blue in Green

Cześć! W dzisiejszym wpisie zaprezentuję Wam pozostałe pięć lakierów do stemplowania z jesiennej kolekcji Colour Alike Sweet September. W taki sposób nadrobię moje zaległości, a Wy dzięki temu obejrzycie prawie wszystkie słocze na raz. Jeśli macie ochotę zobaczyć pozostałe lakiery to podsyłam do nich linki: 62 Shadow Grey, 69 Autumn Maple, 70 Ruby Red i wszystkie razem TUZacznijmy od początku ...

  • 65 Blush Pink - różowy z nutą fioletu, lekko przygaszony, ładnie stempluje, nie mam mu nic do zarzucenia; moją bazą jest lakier Sophin Vinyl 51 - nie tak dawno pokazywałam TU. Na małym palcu mam nałożony top holograficzny, bardzo drobny również marki Sophin. Wzór pochodzi z mojej ulubionej płytki B. Loves Plates B. 04 leaves of happiness.


  • 66 Purple Plum - głęboki fiolet. Może na zdjęciu nie widać tej głębi i intensywności z uwagi na to, iż bazą jest neonowy lakier. Poznajecie co to za pomarańczka? To ORLY z letniej kolekcji Coastal Crush Surfer Dude. Wzór pochodzi z płytki B. Love Plates ♥ B.09 Spooky Halloween.


  • 67 Atlantic Blue - intensywny niebieski. Ładnie stempluje, co widać na załączonych zdjęciach. Lakier bazowy to marka Sophin Vinyl nr  15. Słocz znajdziecie TU. Wzór pochodzi z płytki B. Love Plates ♥ B.09 Spooky Halloween.
  • 71 Blue in Green - przygaszony niebieski, lekko dżinsowy. Bazą jest lakier Sophin Vinyl 77. Wzór pochodzi z płytki Belcore Glam Plates. Właśnie zauważyłam, że już zdarzyło mi się pokazać ten wzór, a to chyba dlatego, że całkiem mi się jego prostota podoba. TU możecie zobaczyć jak wypadł z innym kolorem do stemplowania.
Który lakier do stemplowania podoba Wam się najbardziej ?Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics