Colour Alike The Butterfly Lovers Kolekcja Karnawałowa 2017 - 628 Without You

Na zakończenie tygodnia chciałam Wam pokazać i przybliżyć kolejny lakier z kolekcji karnawałowej. Tym razem skromniejszy i spokojniejszy ale również bardzo uroczy 628 Without You. To coś pomiędzy delikatnym złotem a piaskowym, beżowym odcieniem. Idealna biżuteria! 

Wracając do wcześniejszego wpisu All Of Me, wczoraj na instagramie wrzuciłam słocz (co prawda robiony na biegu i telefonem) flejków solo i na czarnej bazie, więc jeśli nie możecie się doczekać to możecie tam zajrzeć. Na dniach postaram się ten sam wzornik zrobić aparatem fotograficznym.


Lakier jest mocno naholowany, lecz nie udało mi się tego w 100% uchwycić, ale nie martwcie się, pewnie lada dzień w internecie pojawi się mnóstwo nowych słoczy, które będziecie mogły obejrzeć i stwierdzić czy go brać czy też nie. Lakier kryje przy dwóch warstwach, pierwsza jest dosyć znikoma. Konsystencja lakieru jest wyjątkowo rzadka, ale nie wpłynęło to na jakość wykonanego manicuru. Szybko wysycha i ładnie pachnie. 

Osobiście wolę znacznie bardziej wyraziste kolory, w tym moje dłonie nie czuły się najlepiej. Na pewno lakier będzie świetną bazą pod wzorki, też typu "kolorowanki" <3I jak, podoba Wam się?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics