Pierre Rene Skin Balance - podkład

Pierre Rene Skin Balance - " podkład, który uzależnia ... "
Kilka słów od producenta:
Super trwały, inteligentny, w 100% kryjący podkład gwarantujący perfekcyjny make-up przez cały dzień. Luksusowa formuła zawierająca kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminy zapewnia młody, promienny wygląd oraz wyjątkowo jedwabistość makijażu. Podkład dostępny jest w 5 odcieniach.

Opinie na temat tego kosmetyku wyrazić nie mogę, gdyż nie mogłam przetestować. Podkład, który otrzymałam jest jest zbyt ciemny (o kilka tonów), nie pasujący do mojego kolorytu skóry. Jeśli spytacie jaki to odcień, moja odpowiedź brzmi "nie wiem". Na opakowaniu nie ma bądź nie widzę takiej informacji. Podarowałam koleżance, która bardzo się ucieszyła, ja zapewne wyglądałabym jak murzynka ;)


 

Postanowiłam jednak pokazać i napisać kilka słów, ponieważ podkład strasznie mnie zainteresował. Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce. Buteleczka posiada pompkę, dzięki której łatwo wydobyć emulsję. Po zaaplikowaniu na rękę podkład wydaje się być kryjący i nie zauważyłam by zbyt szybko zastygał. To tyle co udało mi się zauważyć.
Szkoda, że nie mogłam wypróbować, kiedy natknę się na szafę Pierre Rene koniecznie muszę obejrzeć kolory.
Podkład kosztuje ok 23zł

Komentarze

 1. widzę, że dla mnie też byłby za ciemny.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja chcę o nim więcej! :D Zaciekawił mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nigdy nie widziałam tych podkładów

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam raczej średnią cerę (oliwkowo-żółtą), zimą jestem bladsza bo nie korzystam z solarium ale zawsze wybieram podkłady raczej ze środka numeracji a ostatnio kupowałam go siostrze i okazało się że nawet najjaśniejszy kolor 21 jest na mnie i na nią za ciemny :/ (okazało się to dopiero w domu bo wydawało mi się w sklepie że jest ok :)) ale bardzo ładnie kryje i długo się trzyma, na mojej bardzo tłustej cerze wytrzymał prawie cały dzień, byłby dobry na lato ale ja w lato używam minerałów więc szkoda że nie ma jaśniejszych odcieni

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, zapraszam ponownie :-)
Ps. MÓJ BLOG TO NIE MIEJSCE NA REKLAMĘ!

instagram @antii_ecosmetics

Copyright © e-Cosmetics